içinde

Squid Game: “Yepyeni Bir Sezona Hazır Olun”

Squid Game

Squid Game

Yeşil eşofmanlar hazır: Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen dizisi haline gelen Güney Koreli hayatta kalma destanı, kana bulanmış ikinci sezonuyla geri dönüyor!

Özet

Squid Game’in ikinci sezonunda, milyarder olma umuduyla bir dizi ölümcül çocuk oyunu oynamaya cezbedilen daha fazla nakit sıkıntısı çeken Koreli yer alacak.

Netflix Türkiye, Squid Game’in Yönetmeni, Senaristi ve Baş Yapımcısı Hwang Dong-hyuk’un imzasıyla, Twitter üzerinden bir duyuru paylaştı. Duyuruda şu ifadeler yer alıyor:

‘’ “Squid Game’in ilk sezonunu hayat geçirmek 12 yıl sürdü. Dizinin Netflix’in en popüler yapımı olması ise 12 günde gerçekleşti. Squid Game’in senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olarak dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum. Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için size minnettarız. Gi-hun geri dönüyor. Front Man geri dönüyor. İkinci sezon geliyor. Ddakji oynatan takım elbiseli adamın da dönme ihtimali var. Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız ayrıca.”

‘’Ne zaman yayınlanacağı belirsiz’’

squid game yepyeni bir sezona hazir olun blog 1

Netfix sosyal medya platformlarında paylaşımlara başladı. Ancak dizinin tam olarak ne zaman yayınlanacağı henüz belirsiz. Bildiğimiz tek şey, ikinci sezon için Squid Game’in Netflix ile anlaşma sağladığı. Ve ilk sezonda dizinin en sevilen karakterleri olmayı başaran ‘’ Gi-hun (Lee Jung-jae) ve Front Man’’ karakterlerinin, ikinci sezonda da bizimle olacağı.

‘’Yeni Bir Oyun Turu’’

Dong-hyuk’un, ikinci sezonu yeni bir oyun turu olarak tanımlaması dizinin hayranlarını çok heyecanlandırdı. Bu tanımla birlikte yeni sezonda, yeni oyunların olabileceği sinyali de verilmiş oldu. Bununla birlikte arsa detayları baya bir gizlenmiş durumda. Ancak oyunun yine çok tehlikeli bir oyun olacağı konusunda hiç şüphe yok.

Birinci sezonun, Gi-hunun bir kez daha kızını görmek için Los Angeles’a giderken havaalanına seyahat etmesiyle sona erdiğini hatırlamakta fayda var. Davet kartlarından birini taktıktan sonra, üzerindeki numarayı aradı ve Ön Adama savunmasız insanları nasıl sömürmeye devam edebileceğini sordu. İkincisi ona uçağa binmesini söyledi, ancak Gi-hun bunun yerine aramayı bitirdi ve döndü. Ön Adamı takip edip oyunları sonsuza dek bitirebilecek mi? Ve kızına geri dönecek mi? Bunlar, ikinci sezonda cevaplanmasını umduğumuz sayısız sorudan sadece ikisi.

Yeni Sezon ile İlgili Tahminleriniz Var Mı?

Sıkı bir Squid Game izleyicisi olup olmadığınızı bilmiyoruz, ama merak ettiğimiz bir şey var. Siz yeni sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl bir oyun izleyeceğiz? Açıkçası ilk sezonun ardından izleyiciler için bekleyişin çok da heyecan verici olmadığını fark ettik. Genel olarak sosyal medya platformlarında yapılan yorumlardan yola çıkarak, beklentiyi çok karşılamayacağı konusunda bazı görüşler var. Bu görüşe katılıyor musunuz?

İlginizi çekebilir: ”Olivia Rodrigo’nun Samimi Belgeselinden En İyi 5 Çıkarım”

 

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar kapalı.

$ s Yorumlar

Capsulmag tarafından yazıldı

Mardin Bienali

Mardin Bienali: Ruhani ve Büyülü

Kitap Okuyan Kadın

İyi Bir Okuyucu Olmanın Yolları