içinde ,

Netflix’in Yeni Dizisi: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?

Biz kimden kaçıyorduk anne

Bir şeyler izlemek için uzun uzun araştırma yapmanıza artık gerek yok! Sizler için harika bir dizi keşfettik. ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisini merak edenler buraya toplansın!

Her akşam ekran başına kitlenen seyirciler artık dijital platformların başına kitlenmiş durumda. Netflix’de bunlardan bir tanesi! Günden güne benzersiz içerikleriyle seyircilerin gönlüne taht kurmayı başarmış bir platform olan Netflix sayesinde dijital platformlar yavaş yavaş televizyonların yerini almaya başladı. Netflix Türkiye’de yayınlanmış olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi çoktan gönüllere taht kurmuş durumda! Gelin, bu diziyi beraber inceleyelim…

“Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” Dizisinin Konusu Nedir?

Biz kimden kaçıyorduk anne

Dizinin başrolünde başarılı oyuncu Melisa Sözen yer alıyor. Bununla birlikte diğer başarılı oyuncular ise sırasıyla Musa Uzunlar, Birand Tunca, Deniz Karaoğlu, Buçe Buse Kahraman ve Hakan Boyav şeklinde, bu dizinin yönetmenliğini ise Ceylan Özgün Özçelik üstlenmiş.

Dizinin konusu ise oldukça merak uyandırıcı… Bir anne ve genç yaştaki kızı birbirine oldukça bağlıdır. Gariptir ki bu anne-kız, hayatını otel köşelerinde kaçak bir şekilde geçirmektedirler. Kaçak dediğimize de bakmayın, lüks otellerde hayat süren bu anne-kız dizi ilerledikçe lüks odalardan ucuz pansiyonlara geçiş yaparken, aslında bunun önemli bir sebebi olduğunu görür seyirci. Dizinin içerisinde gizemin yanında cinayette olduğunu gördüğünüz zaman gözlerinize inanamayacağınızdan eminiz!

Bu Dizinin Bir Romandan Uyarlandığını Biliyor Muydunuz?

Evet, doğru duydunuz. ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisi, Perihan Mağden’in romanından uyarlanmış!

Biz kimden kaçıyorduk anne

Uyarlama olan bu dizi yayınlanalı birkaç gün bile olmadı ancak şimdiden Netflix’in en çok izlenenler listesine adını yazdırmayı başardı bile. Bir anne ile kızın gizemli hayatına şahit olmak istiyorsanız Netflix‘i açın! İyi seyirler…

Daha fazla içerik için: Dünyaca Ünlü Mimarlar: Kimlerdir, Projeleri Nelerdir?

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GİPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar değerini kontrol edin

Capsulmag tarafından yazıldı

115 Milyar Nerede?

Ah Nerede Vah Nerede? Nerede Unuttuk Vicdanımızı Acaba?

kismetse olur cansel in aldigi bardagi alan kizlar

Kısmetse Olur Cansel’in Aldığı Bardağa Hemen Düşen Kızlar