içinde

Bu Ay Netflix’te Neler Var?

Netflix Yeni Filmler

2024 Netflix yeni filmler diziler.

Her ay Netflix’te yeni filmler yayınlanıyor. Bu kategoriye dizi ve belgesel eklenirken, izlenecekler listenizin giderek kabarması muhtemel. Yeni içerikleri takip etmek zor olabilirken, özellikle beklediğiniz bir film veya takip ettiğiniz bir dizi yeni sezonuyla Netflix’e geldiğinde haberdar olmamanın verdiği pişmanlık hissi de oldukça kötü olabilir.

Bu ay, Netflix’te yeni diziler ve filmlerle dolu dolu bir zaman geçirmeye hazırlanın! Eric‘e bir şans vermek için acele edin, aynı zamanda Bridgerton‘ın heyecan verici yeni sezonu için sabırsızlanmalısınız. Atlas ve Sen Büyümeye Bak gibi Netflix orijinal filmlerine de göz atmalısınız, bu filmler sizi büyüleyecek. Neandertallerden TikTok ünlülerine kadar geniş bir yelpazede konuları ele alan Netflix belgeselleri de kesinlikle kaçırılmaması gereken içerikler arasında. Ayrıca, sevilen dizinin film uzantısı olan Downton Abbey: A New Era gibi farklı dönemlerden ve türlerden pek çok film ve dizinin de bu ay Netflix’e eklenecek! Bu yeni içeriklerle dolu Netflix deneyimi sizi bekliyor.

İşte bu ayın en iyi önerileri ve Netflix Yeni Filmler ve Dizileri!

Netflix Yeni Diziler : Mayıs 2024 Programı

Eric (30 Mayıs)

1980’lerin New York sokaklarında, azimli bir polis ve çaresiz bir baba, kayıp dokuz yaşındaki oğlunu aramak için bir araya geliyorlar. Başroldeki Benedict Cumberbatch’in performansıyla dikkat çeken bu mini-dizi, hem polisin kendi sorunlarıyla mücadelesini hem de babanın umutsuz arayışını etkileyici bir şekilde işliyor.

Bu ay Netflix’te birbirinden heyecan verici yeni diziler var! Komedyen John Mulaney’in Los Angeles’ı keşfettiği ve altı bölümü canlı yayınlanacak olan “John Mulaney Presents: Everybody’s in LA” (3 Mayıs), merakla beklenen dizilerden biri. Ardından, Londra’daki önemli bir model ajansı tarafından keşfedilen tuhaf bir ergen olan Harriet’ın hikayesini anlatan “Geek Girl” (30 Mayıs) izleyicilerle buluşacak. Ayrıca, Atlanta’da amansız düşmanlarla ve ani bir iflasla mücadele eden bir emlak patronunun hikayesini konu alan “A Man in Full” (2 Mayıs) dizisi de dikkat çekiyor.

Bunların yanı sıra, tarihi baştan yazışı ve çarpıcı sahneleriyle sevilen dönem dizisi Bridgerton‘ın yeni sezonunu da bu ay Netflix’te izleyebileceksiniz. Yani, bu ay Netflix’te izleyecek bolca içerik var!

Kimler Geldi Kimler Geçti (9 Mayıs)

Geliyor! Yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Kimler Geldi Kimler Geçti” adlı dizi, ilişkilerin farklı yönlerini ele alıyor. Hikayede, başarılı bir avukat olan Leyla Taylan, ilk aşkının acısını unutmak ve yeni bir başlangıç yapmak için flört dünyasına geri dönüyor. Serenay Sarıkaya‘nın başrolde yer aldığı bu dizi, izleyicileri etkilemeye hazır. Ayrıca, Metin Akdülger, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar gibi dikkat çekici oyuncular da dizide yer alıyor. İlişkiler, tutkular ve duygularla dolu bir hikaye sizleri bekliyor!

Netflix Yeni Filmler

Sürekli dijital içerik tükettiğimiz yeni çağımızda, Netflix orijinal filmleri, izlenecek filmler listemize her ay yenilerini ekliyor.

Sen Büyümeye Bak (23 Mayıs)

Netflix kataloğuna her ay bir yerli orijinal film ekleniyor! Bu ayın dikkat çeken yerli filmi, yaşadıkları kayıptan sonra ortak acılarıyla birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan Fırat ve Can’ın hikayesini anlatıyor. Onlar sadece ev arkadaşları değil, aynı zamanda baba ve oğul da. Tesadüflerle yeni bir aşka yelken açan bu ikili, hayatlarının yönünü değiştiren olaylarla karşı karşıya kalıyor.

Sen Yaşamaya Bak filminin devamı olan bu yapım, 2022 yapımı ve yine başrolünde Kaan Urgancıoğlu‘nun yer aldığı bir film. İzleyicileri derinden etkileyecek bir hikaye ve büyüleyici bir performans sizleri bekliyor!

Atlas (24 Mayıs)

Sinemada da adı yıldızlarla anılan Jennifer Lopez, Netflix’te bilim kurgu türünde parlıyor. ”Atlas” adlı film, insanlardan ve yapay zekadan hoşlanmayan bir veri analistinin kaçak bir robotu yakalama görevinin ters gitmesiyle başlayan olayları konu ediyor. Ana karakter, yapay zekanın tek umut olduğunu keşfederken yaşananları izleyiciye aktarıyor.

Filmin yönetmenliğini, “San Andreas” ve “Rampage” gibi büyük bütçeli filmlerle tanınan Brad Peyton üstlenirken, Jennifer Lopez’e Simu Liu ve Sterling K. Brown gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Bilim kurgu severler için kaçırılmayacak bir yapım gibi görünüyor!

Bu ay Netflix’te izleyebileceğiniz birbirinden farklı ve heyecan verici yeni yapımlar var! Jerry Seinfeld’in imzasını taşıyan komedi “Unfrosted” (3 Mayıs), süt ve mısır gevreğinin hüküm sürdüğü zamanlarda yaşanan devrim niteliğindeki bir hamur işi hikayesini konu ediyor.

Ayrıca, tropik bir adadaki düğünde gelinin annesinin damadın babasının eski sevgilisi olduğunu öğrenmesiyle yaşanan komik olayları izleyeceğiniz “Mother of the Bride” (9 Mayıs), kayıp annesini bulmak için gizemli bir yolculuğa çıkan bir kızın ve utangaç bir çocuğun anime macerasını anlatan “My Oni Girl” (24 Mayıs), geride kalanlar ve yetişkinliğe geçiş temalarını işleyen duygusal ve acı-tatlı drama “A Part of You” (31 Mayıs) ve Tri-City bölgesindeki kumsalda işlenen korkunç bir cinayeti merkezine alan “Colors of Evil: Red” (29 Mayıs) da izlemeye değer yapımlar arasında. Bu ay Netflix’i keşfetmek için bolca seçeneğiniz var!

Netflix Yeni Belgeseller

Secrets of The Neanderthals (2 Mayıs)

Bu ay Netflix’e eklenen yeni belgesel yapımları oldukça ilgi çekici! İlk olarak, Neandertallerle ilgili gizemleri ve fosil kayıtlarının bize Neandertallerin yaşamları ve yok oluşları hakkında neler söylediğini araştıran “Secrets of the Neanderthals” (2 Mayıs) dikkat çekiyor. Bu belgesel, insan türlerinin evrimi ve geçmişi hakkında önemli bilgiler sunuyor.

Diğer yandan, menajerliğini üstlendiği TikTok dansçılarını tuzağa düşüren bir tarikatın manipülasyon taktiklerini ve ailelerin sevdiklerini kurtarma çabasını anlatan “Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult” (29 Mayıs) belgesel dizisi de oldukça ilgi çekici. Bu belgesel, sosyal medyanın gücü ve onun olası riskleri hakkında derinlemesine bir bakış sunuyor.

Netflix’in her ay yayınladığı çarpıcı belgesel yapımıyla, farklı konular hakkında detaylı bilgiler edinmek mümkün oluyor. Bu ayın belgeselleri de bu çeşitliliği ve derinliği koruyor.

Netflix’te Mayıs Ayı: Eklenen Filmler / Diziler

Netflix’e sadece orijinal içerikler eklenmiyor, aynı zamanda popüler ve ödüllü filmler de seyirciyle buluşuyor. Önümüzdeki ay, son yılların öne çıkan filmleri, beklenen dizilerin yeni sezonları ve modası geçmeyen klasiklerle dolu olacak. Ayın heyecan verici yapımı arasında, Downton Abbey’in bol ışıltılı ve ihtişamlı öyküsünü beyaz perdeye taşıyan “Downton Abbey: A New Era” öne çıkıyor. Bu film, Crawley ailesinin Downton’da bir sessiz film çekmesini ve Güney Fransa’da yeni maceralara atılmasını konu alıyor. 20 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak olan bu yapım, Downton Abbey hayranlarını heyecanlandıracak!

İlginizi çekebilir: ”En İyi Animasyon Filmleri

Bu dizilerin yanı sıra önerilerimizde yer alan korku filmleri, Norveç filmleri, Gastronomi filmleri , Sihirbaz filmleri ve bilim kurgu filmleri listelerimize de göz atabilirsiniz.

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GİPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar değerini kontrol edin

Bir Yorum

Capsulmag tarafından yazıldı

Gerçek Aşk Testi

Gerçek Aşk Testi ile Onun Gerçek Aşkın Olup Olmadığını Öğren!

Mikro İğneleme

Mikro İğneleme Nedir? Faydaları ve Daha Fazlası