içinde

Bu Ay Netflix’te Neler Var?

Netflix Yeni Filmler

2023 Netflix yeni filmler diziler.

Her ay Netflix’te yeni filmler yayınlanıyor. Bu kategoriye dizi ve belgesel eklenirken, izlenecekler listenizin giderek kabarması muhtemel. Yeni içerikleri takip etmek zor olabilirken, özellikle beklediğiniz bir film veya takip ettiğiniz bir dizi yeni sezonuyla Netflix’e geldiğinde haberdar olmamanın verdiği pişmanlık hissi de oldukça kötü olabilir.

Bu ay Netflix’te, daha önce ilgi izlenen Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner’in başrolde olduğu “Kuş Uçuşu” ikinci sezonuyla veJulia Roberts,Mahershala Ali ve Ethan Hawke’nin rol aldığı drama dizisi “Dünyayı Ardında Bırak” gibi içeriklere göz atıyoruz. Ayrıca, heyecanla beklenen “The Crown” yeni sezonu da kaçırılmayacak kadar iyi görünüyor. Ayrıca La Casa de Papel’deki olayların öncesinde geçen konuların işlendiği dizi Berlin ve komedi ikonları Kevin Hart ve Chris Rock için hazırlanan belgesellere de mutlaka şans verin deriz.

İşte bu ayın en iyi önerileri ve Netflix Yeni Filmleri ve Dizileri:

  • Kuş Uçuşu 2. Sezon
  • Berlin / Dram
  • The Crown: 6. Sezon: 2. Kısım / Dram
  • Kevin Hart & Chris Rock: Headliners Only / Belgesel
  • Hilda: 3. Sezon / Çocuk & Aile
  • Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu / Çocuk & Aile
  • Dünyayı Ardında Bırak / Dram
  • Maestro / Dram

Netflix Yeni Diziler : Kasım 2023 Programı

Kuş Uçuşu 2. Sezon (14 Aralık)

Netflix’in en çok sevilen Türk dizilerinden biri olan “Kuş Uçuşu,” 2. sezonuyla geri dönüyor. Dizi, ilk sezonu Aslı’nın Lale’yi yerinden ederek zafere ulaşmasıyla sonlandırmıştı. Yeni sezonda ise yeni sezonunda Aslı ve Lale’nin kıran kırana çekişmelerini izleyeceğiz. Bu sezonda da medya sektöründe ayakta kalma savaşı büyük bir mücadele ile devam edecek.

The Crown: 6. Sezon: 2. Kısım (14 Aralık)

Kraliçe II. Elizabeth’in büyülü hikayesi, Netflix’te sona yaklaşıyor. Claire Foy ve Olivia Colman’dan sonra, Imelda Staunton’ın Kraliçe’yi ikinci kez canlandıracağı bu son sezon, Diana’nın ömrünün son haftalarında halkı büyülemeye devam ettiği bir dönemi anlatıyor. Milletler Topluluğu’ndaki kalıcı değişiklikler, Kraliçe II. Elizabeth’i hayatı ve mirası üzerine düşünmeye itiyor. Bunun bir sonucu olarak varisleri Charles ve William’ın yolunu açar.

Berlin (29 Aralık)

Berlin, La Casa de Papel’deki olayların öncesinde geçiyor. İzleyeceğimiz hikayede, altın çağını yaşayan Berlin, en iddialı soygunlarından birini planlar. Bunun için de Paris’te usta bir çeteyle bir araya gelir.

Netflix’te bu ay izleyebileceğiniz yeni diziler arasında, “Walter Erkekleriyle Hayatım” ve “Archer: 13. Sezon” gibi beklenen yapımların yanı sıra çocuk ve aile dizileri arasında ye alan  “Hilda: 3. Sezon” (7 Aralık) ve ”Pericik Günlükleri: 2. Sezon” (4 Aralık) bulunuyor.

Netflix Yeni Filmler

Sürekli dijital içerik tükettiğimiz yeni çağımızda, Netflix orijinal filmleri, izlenecek filmler listemize her ay yenilerini ekliyor.

Maestro (20 Aralık)

Leonard Bernstein ile Felicia Montealegre Cohn Bernstein’ın, etkileyici hikayesini konu alan film, hayata ve sanata yazılmış, adeta bir aşk mektubu niteliğinde. Maestro, sevgiyi ve aileyi odağına alan, duygu yüklü

Rebel Moon – Part One: A Child of Fire (22 Aralık)

Netflix yeni filmler kategorisine, her ay yerli yapımları kataloğuna eklemeye devam ediyor. Ayrıca, ayın öne çıkan yapımlarından biri de bilim kurgu filmleri kategorisindeki, Rebel Moon – Part One: A Child of Fire. 22 Aralıkta yayına girecek olan filmde, galaksinin bir ucunda huzur içinde yaşayan bir koloni, zorba bir gücün ordusunun tehdidiyle karşılaşır. Bunun üzerine, köylüler arasında yaşayan gizemli yabancı hayatta kalmanın tek umudu hâline gelir.

Dünyayı Ardında Bırak (8 Aralık)

Film, lüks bir kiralık evde hafta sonu kaçamağına giden ailenin tatili ile başlar. Gittikleri yerde başlarına gelen siber saldırı sonucu tüm cihazları bozulur. Bu sırada işler, kapılarında iki yabancının belirmesiyle tekinsiz bir hâl alır.

Netflix Yeni Belgeseller

Kevin Hart & Chris Rock: Headliners Only (12 Aralık)

Belgesel, iki ünlü komedyen Kevin Hart ve Chris Rock, eski günlerden mesleklerinin zirvesine uzanan kamera arkası hikayelerini anlatıyor. Bu yapım ile birlikte onların kariyerlerine ve dostluklarına benzersiz bir bakış kazanabilirsiniz.

Neftfix Komedi

Trevor Noah: Where Was I (19 Aralık)

Trevor Noah yeni bir stand-up komedisi ile bu ay Netflix’te!

 

Netflix Yeni Animasyon Filmleri

Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu (15 Aralık)

Filmde, Bir grup korkusuz tavuğun hikayesini izliyoruz. Bu cesur grup, şüpheli işlerin döndüğü yakındaki bir çiftlikte korkunç bir tehditle karşı karşıya kalır. Bunun sonucunda diğer tavukları kurtarmak için birlik olurlar.

Netflix’te Aralık Ayı: Eklenen Filmler / Diziler

Netflix, yalnızca orijinal içeriklerle sınırlı kalmıyor tabii ki. Bu ay, birçok popüler ve ödüllü filmi kendi kataloğuna ekliyor. Önümüzdeki ayı, son yılların dikkat çeken Netflix yeni filmleri, uzun zamandır beklenen dizilerin yeni sezonları ve unutulmaz klasiklerle geçirmek isteyenler için sonsuz fırsatlar sunuyor. Ayın heyecan verici belgesel filmleri arasında, anlatıcılığını BAFTA ödüllü John Boyega (“Star Wars”, “Kadın Kral”) üstlendiği, “II. Dünya Savaşı: Ön Cepheden” yer alıyor.

Ayrıca, hicivsel komedi “1670” (13 Aralık), petrol kirliliğinin harap ettiği bir kasabadan kaçan altı kişinin, tesadüfen bir araya gelerek gizemli bir gemiye binerek yaşadıkları korkunç deneyimleri anlatan “Kaçak Yolcular” (8 Aralık), 1960’ların Hindistanı’nda geçen komedi filmi “The Archies” (7 Aralık) ve komedyen Stavros Halkias’ın, şehvetli ve isyankar sert stand-up gösterisi “Şişman Serseri” gibi seçenekler de bu ay izlenebilecek Netflix yeni filmleri arasında yer alıyor.

İlginizi çekebilir: ”En İyi Animasyon Filmleri

Bu dizilerin yanı sıra önerilerimizde yer alan korku filmleri, Norveç filmleri, Gastronomi filmleri , Sihirbaz filmleri ve bilim kurgu filmleri listelerimize de göz atabilirsiniz.

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GİPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar değerini kontrol edin

Bir Yorum

Capsulmag tarafından yazıldı

Genel Kültür Testi

Genel Kültürün Ortamlarda Konuşacak Kadar İyi mi? Haydi Test Edelim!

Influencer Olmak Berkan Aytekin

Berkan Aytekin ile Influencer Olmak Üzerine: YUTUPÇU mu Olcan Sen?