içinde

Daha Ucuza Tasarım Çanta Almak İçin 5 İpucu

Black Friday

Görünüşe göre tasarım çanta istek listemiz uzuyor. Dior veya Chanel Flap Bag olsun, bir sürü güzel lüks çanta var ve hepsini istiyoruz. Biraz para biriktirirken hayalinizdeki çantaya bir adım daha yaklaşmanız için 5 ipucu paylaşacağız.

1-Benzersizi arayın

daha ucuza tasarim canta almak icin 5 ipucu 2

Modaya uygun ve mevsimlik renkler, siyah veya ten rengi gibi klasik renklerden daha sık indirime giriyor. Renkleri seviyorsanız bu, dolabınıza parlak tonlar eklemenin mükemmel bir yoludur. Kimilerine göre kırmızı çantalar en az siyah kadar klasik bir görünüme sahip. Renkli çantaları sevmiyorsanız, siyah bir çanta almayı düşünebilirsiniz. 

Bunların yanı sıra iyi bir çanta veya ayakkabı tamir servisi bulmalısınız. Çünkü çanta boyama işi size yaklaşık 1000 liraya mal olabilir. Ancak bu, size hayallerinizdeki tasarım çantayı almanın potansiyel olarak daha ucuz bir yoludur. Ancak bazıları bunu yapmak yerine çantanın orijinalini bulmayı tercih etmektedir.

2-Uluslararası alışveriş

Farfetch veya Matches Fashion gibi uluslararası sitelerin döviz kuru nedeniyle yasak olduğunu düşünmeyin. Bu uluslararası siteler vergi almaz, genellikle ücretsiz gönderim sunar.Aynı zamanda fiyatlandırma perakende satıştan çok daha ucuzdur. Bu, özellikle burada Avrupa’da yaklaşık %10’luk satış vergisini hesaba kattığınızda çok fazla tasarruf sağlıyor!

3-İkinci el satın alın

Maddi durumunuz yeni bir tasarım çanta almaya el vermiyorsa, eskiyi tercih edin. Bunun için yerel bir güvenilir mağazadan veya harika bir seçime sahip olan birinden alışveriş yapın.

4-Arkadaşlar ve aile satışlarından alışveriş yapın

Saks , Neiman Marcus , Shopbop ve Bloomingdales‘in tümü, tasarımcı ve lüks ürünlerde %25’e varan indirim sunan yıllık ve iki yılda bir Friends & Family satışlarına sahiptir. Sabırlı olun, bekleyin ve çantanızı büyük bir indirimle alın.

5-Satış uyarıları için kaydolun

Beğendiğiniz alışveriş uygulamalarına veya markaların mobil uygulamalarına kaydolun. Uygulama içinde ilginizi çeken ürünleri kaydederek, indirim haberleri için bilgilendirme almayı kabul edin. Bu sayede beğendiğiniz tasarım çanta indirime girdiğinde ürünü daha ucuza alma fırsatı yakalarsınız.

İlginizi çekebilir: ”Bu Bir İlk: Birce Akalay, ‘Kuş Uçuşu’ ve ‘Mezarlık’ ile Netflix Türkiye’nin Top 10 Listesinde!”

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GİPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar değerini kontrol edin

Capsulmag tarafından yazıldı

Burç Uyumu Testi

Burcunu Seç Hangi Burçlarla Aşk Uyumun Olduğunu Söyleyelim!

Kokoloji Testi

Kokoloji Testi İle Bilinçaltını Keşfet!