içinde

Bir Kadın Sana Böyle Davranıyorsa Kesinlikle Aşıktır!

Kadınların Aşık Olma Belirtileri

Kadınların aşık olma belirtileri nelerdir? Bir kadının sana aşık olduğunu nasıl anlarsın? Yalnız hoşlanmak gibi basit bir şeyden bahsetmiyoruz! Aşk diyoruz!

Aşk, hislerin yüzeyde görünen kısımlarından çok daha derinlerde yatan bir duygu olduğundan, bunu anlamak bazen ince detaylara dikkat etmeyi gerektirir. Örneğin, o kıvılcımı görmek için olağan dışı durumları değerlendirmek önemli olabilir. Mesela, beklenmedik bir tavır, normalden farklı bir bakış ya da ani bir endişe belirtisi gibi.

Aşık olan bir kadın genellikle içsel bir değişim geçirir ve bu da davranışlarına yansır. Örneğin, normalde konuşkan olan bir kadın sessizleşebilir veya tam tersi, içsel coşkusuyla daha enerjik olabilir. Ayrıca, aşkla dolu bir kadın, karşı tarafın mutluluğu için çaba gösterir ve onunla ilgili detaylara özen gösterir.

Ancak unutmayın, aşkı tanımlayan tek bir davranış veya belirti yoktur. Her insanın duygularını ifade etme şekli farklı olabilir. Bu yüzden, aşık olduğunu anlamak için onunla derin ve anlamlı bir iletişim kurman ve hislerini anlamaya çalışman önemli!

Kadınların Aşık Olma Belirtileri (Bir Kadının Sana Aşık Olduğunu Gösteren 10 İşaret)

Hazırsan şimdi hemen bir artı eksi listesi hazırla. Bu söyleyeceğimiz 10 davranıştan en az 6’sı onda varsa, sana kesinlikle aşık demektir!

1- Sana Kısa Bakışlar Atmaz, Göz Göze Geldiğinizde Bakışları Sende Kalır, Kolay Kolay Dikkatini Başka Yere Veremez

Seninle göz göze geldiğinde onun için zaman duruyor. Yani, şöyle söyleyelim oturup tüm gün boyunca seni izlese, hiç sıkılmaz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Hatta seninle konuşurken sorularına hemen cevap veremez, kelimeleri kafasında toparlamakta zorlanır.

2- Senin Yanında Diğerilerinin Yanında Olduğu Kadar Rahat Değildir

İşte bu aşık bir kadının en sık takındığı tavırdır. Normalde arkadaşlarının veya sosyal çevresinde bulunan diğer insanların yanında çok rahat bir tip olabilir. Ama işler senin yanına gelince biraz değişir. Artık aşktan mıdır bilinmez, senin yanına gelince tutulup geliyor.

3- Senin Yanındayken Çok Saçmalar

Senin yanında mantığı devre dışı kalır. Dolayısıyla söylediği her saçma söz, yaptığı her saçma davranış sanki sana aşıkmış gibi bir his uyandırabilir. Mesela normalde senin çevrende olan, daha önce hiç kıskanmadığı insanları kıskanabilir. Veya seninle bir yerlere gitmek, evine gelmek gibi şeyleri daha önce hiç yapmadıysa artık yapabilir.

4- Sana Karşı Devamlı Kusursuz Görünme İsteği Vardır, Kendini Genellikle Çirkin ve Yetersiz Hisseder

Normalde arkadaşlarının yanındayken çok özenmediği şeylere senin yanında dikkat eder. Mesela mutlaka her zaman bakımlı ve makyajlı olur. devamlı rujunu tazeler. Aynaya bakma ihtiyacı hisseder. Bu haliyle biraz özgüvensiz durabilir. Ama esas sebebi sana hep çok güzel görünme isteğidir.

5- Sana Devamlı Kusurlarından Bahseder

Genel olarak senin her şeyin ona güzel ve tatlı gelir ama bunu sana söylemez. Bunun yerine bir kusurunu yüzüne çarpar. Bunun nedeni, sana olan hislerini bastırmaya çalışmasıdır.

6- Kötü Şakalarına Bile Güler

Normalde hiç gülmeyeceği hatta dalga geçeceği bir şakaya bile sırf sen yaptın diye güler. O da kötü şaka yapabilir. Bu biraz da saçmalamasının sonucu olarak ortaya çıkar.

7- Sana Kolay Kolay Mesaj Atmaz

Aşık bir kadın, sıradan bir erkek arkadaşına davrandığı kadar rahat olmaz. Özellikle mesajlaşma konusunda. Seninle deli gibi sohbet etmek istese de ilk mesajı hiçbir zaman o atmaz. Sırf hislerini belli etmemek için.

8- Her Buluşma Teklifini Kabul Eder

Ona ne zaman ”hadi buluşalım!” desen, hep müsaittir. Sana hayır demesi biraz imkansız.

9- Sana Eski İlişkilerinden Bahsetmez Ama Ona Yazan Çok Erkek Olduğuna Dair Bir Mesaj Verir

Evet, hiçbir zaman onun eski sevgililerini ondan duymazsın. Ancak sana her zaman çok istenilen ve arzu edilen bir kadın olduğunu bell ietmek için ona yazan veya teklif eden erkeklerden bahsetme olasılığı çok yüksek.

10- Seni Baya Bir Süzer ve Sonunda Birlikte Olmak İstediği Kişinin Sen Olduğuna Karar Verir

Kadınlar ilişki dinamikleriyle ilgili oldukça dikkatli ve analitik bir bakış açısına sahip olurlar. Onunla birlikteyken sergilediğin davranışlar, yanındayken diğer insanlara karşı gösterdiğin tavır, ciddi konularda ne sıklıkla ve nasıl yanıt verdiğin gibi konuları titizlikle değerlendirir. Örneğin, arkadaşlarınla birlikteyken başka biri hakkında konuşman ya da uzun süre mesajlarına cevap vermemen, onun gözünde önemli bir izlenim bırakabilir.

Aşık olan kadınlar genellikle normalden daha fazla analitik, kuşkucu ve duygusal olabilirler. Detaylara daha fazla odaklanır ve duygularını derinlemesine değerlendirirler. Eğer ona karşı hislerinin olmadığını ya da ilişki istemediğini hissettirirsen, hemen kaçabilir çünkü kendisini değersiz hissettiği bir dönemde olabilir. Bu konuda dikkatli olmanı öneririz 🙂

İlginizi çekebilir: ”Erkeklerin Aşık Olma Belirtileri

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GİPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar değerini kontrol edin

Capsulmag tarafından yazıldı

Plaj Çantası

Plaj Çantası İçinde Olması Gerekenler

Pablo Picasso Hayatı Hakkında Her Şey

Pablo Picasso Hayatı Hakkında Her Şey!