içinde

Shakira’nın Klip Çekiminde Fare İle İmtihanı

Shakira Klip Çekiminde Fare ile İmtihanı

Ünlü şarkıcı Shakira, geçtiğimiz gün son şarkısı “Copa Vacia”nın kamera arkası görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Sanatçı, klibin çekildiği sahnede vücudunu saran bir deniz kızı kostümü ve pembe perukla çöplerin üzerinde poz verirken, birdenbire ortaya çıkan bir fare nedeniyle korku dolu anlar yaşadı.

Klip Çekiminde Neler Yaşandı?

Görüntülerde, şarkının tam ortasında beliren fareyi görünce Shakira’nın çığlık atarak kaçmaya çalıştığı anlar, izleyenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Fakat şarkıcının bu doğal tepkisi, kamera arkasındaki eğlenceli anların paylaşılmasıyla birlikte hızla viral oldu.

Sanatçının korku dolu anlarına rağmen, ekip arasında neşeli bir hava hakimdi. Görüntülerde kamera arkasındaki ekip üyelerinin gülüşmeleri ve sanatçının kahkaha atması da dikkat çekiyor. Şarkıcının, profesyonelce performansına devam etmesi ve klibin güzel sonuçlanması, hayranlarının takdirini kazandı.

Copa Vacia’nın kamera arkası görüntüleri, ünlü şarkıcının sahne arkasındaki samimi ve neşeli anlarını hayranlarıyla paylaşarak onlarla daha yakın bir bağ kurmasını sağladı. Şarkıcının doğal ve eğlenceli kişiliği, onu sadece müziğiyle değil, aynı zamanda insanlarla olan samimi ilişkisiyle de özel kılıyor.

Fareyi Görünce Çığlık Atan Shakira’nın Oradan Kaçmaması da Dikkat Çekti

Klip çekiminin kamera arkası görüntülerinde fareyi gören sanatçı ilk etapta korkuyla yerinden fırlıyor. Ancak o bölgeden uzaklaşmıyor. Bu da videoyu izleyenlerde şaşkınlık uyandıran bir durum oldu. İnsanlar fareden korktu ama kaçmadı gibi yorumlarda bulunarak şaşkınlıklarını belirttiler.

Bu olayla birlikte şarkı da klip de şimdiden popüler olmaya başladı bile…

İlginizi çekebilir: ”Oppenheimer: Nolan’ın En İyi Filmi Değil!”

Bildir

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GİPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar değerini kontrol edin

Capsulmag tarafından yazıldı

Oppenheimer Nolan'ın En İyi Filmi Değil!

Oppenheimer: Nolan’ın En İyi Filmi Değil!

Senden Influencer Olur Mu? Influencer Testi

Senden Influencer Olur Mu? Testi Çöz Cevabı Hemen Öğren!